Kariéra

Spolupráce

Obchodní zástupce
Úspěšný kandidát bude dynamická osobnost s duchem a cítěním pro obchod. Jeho hlavním úkolem bude komunikovat se stávajícími klienty.

– Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, ochota cestovat a nadále se vzdělávat.

– Nabízíme: Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, perspektivní a odpovědnou práci v prostředí prosperující společnosti, Motivující finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích

Hlavní náplň

  • Získávání nových klientů ve svěřeném regionu
  • Udržování obchodních kontaktů se stávajícími partnery
  • Cílem bude vždy uzavření obchodu s klientem
  • Specialista podpory prodeje
    Ideální kandidát by měl mít výborné komunikační, prezentační a školitelské dovednosti, měl by být kreativní, flexibilní a odolný vůči stresu.

    – Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, znalost leasingových a úvěrových produktů, zkušenost s řízením projektů.

    – Nabízíme: příjemné a dynamické pracovní prostředí, možnost osobního i profesního růstu, práce na projektech, zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity.